Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
zájmy

 

 

v této sekci se zaměříme asi na to, co je nám nejbližší, čím zrovinka žijeme. Zájmů máme hodně, nejvíc nás spojuje hudba a to asi proto, že nemáme žádný vyhraněný styl. Já se hodně zajímám o četbu, nejvíce mě baví tlusté romány jakéhokoli žánru a na konci je mě stejně vždycky líto, že už knížka končí!!! Ať má stran 75 nebo 750

Dalším mým koníčkem je divadlo, muzikály, lyžování a samozřejmě vaření, dušení, smažení pečení- Vánoční cukroví však né - pomóc, těsto by asi letělo brzy z okna... jsem totiž hrozně netrpělivá!!! 

Když se vrhnu do uklízení nebo žehlení tak i to se dá dělat při dobré hudbě s radostí!!!

                                                                

 přítel Tomáš je spíš technicky zaměřený, takže ho baví počítače od her, přes internet, zajímavostí a pokusů, taky televize a to cokoliv od večerníčků přes romantické komedie až ke sci-fi filmům. Říkám si občas, že jsem ho měla potkat dřív. Třeba by mě to pomohlo k vyznamenání u maturitní komise, kdy jsem si bohužel vylosovala otázku sci-fi, což pro mě science fiction opravdu bylo a dodnes je to mé neoblíbené téma a stále zůstalo španělskou vesnicí!!! Jsem dost velký realista, a co by kdyby mě moc nebere. Mě zajímá hlavně přítomnost

                                             

 

Loňskou dovolenou jsme trávili cestování a navštěvováním rodiny a přátel. Týden jsme byli i v Praze a rozhodli jsme se, že se v úterý 12.6. zasnoubíme na Kampě. Tomáš věděl, že Kampa je mým oblíbeným místečkem v Praze, i když se mě tam už tak moc nelíbí, jako kdysi. Cizinci tam leží nebo sedí na trávě, nepůsobí to na mě příjemným dojmem. Je to už dost zprofanované místo.  

                                                             

                                           

Počasí nám ten den přálo. Sluníčko svítilo už od rána, hřálo a my jsme vyrazili na Hrad, na Karlův most, Kampu a z té na Staroměstské náměstí, kde jsme zavítali do jedné příjemné restaurace na oběd a přiťukli jsme si symbolicky vínem. Prošli jsme Václavák a vyrazili k "dočasnému" domovu:O) na Ládví. Domů jsme tedy přijeli už okroužkovaní!!!

 

Moc rádi posloucháme českou hudbu a to hlavně proto, že si můžeme na svou oblíbenou skupinu nebo zpěváka zajít na koncert nebo zábavu.

To jsme začaly jezdit se sestrou na střední škole třeba pro někoho méně známé kapely Argemu nebo Reflexy, a kluci si nás po pár zábavách všimli a teď když se občas někam dostaneme tak za náma zajdou, probereme co je v životě nového, co se chystá a máme oboustranou radost ze setkání. Je to fajn pocit.

                                        

                  

Stejně tak mám vždy velkou radost ze setkání s mým velkým vzorem, ač mladší, byla mě vždy příkladem a díky ní, její píli a odhodlanosti je ze mě asi teď to, co je. Každá její odpověď na můj dopis mě dodávala sebevědomí ve všem, co jsem dělala a dávala sílu dřít dál, učit se a rozvíjet a to všeobecně!!! Je to skvělá herečka a kvalitní zpěvačka, přitom skromná, milá, vyrovnaná holka, dovolím si tvrdit kamarádka Lucie Vondráčková. No, nedám na ní dopustit

                                     

                                                                         

Ke svým třicátým narozeninám jsem dostala od Tomáše nádherný dárek. Pořád vymýšlel, čím by mě udělal radost. Svěřil se mi, že by mě rád zajistil s Luckou V. večeři a kul, jak to udělat, jak mě v tu dobu dostat do Prahy ... přesvědčila jsem ho, ať o tom ani neuvažuje, ať to pustí z hlavy.

Jednoho dne dopoledne, bylo to 27.11. 2007 u nás zazvonila pošťačka s doporučeným dopisem. Musím říct, že jsem se dost lekla, protože v ruce držela hnusnou obálku s modrým pruhem a na tom červeně napsáno !!! ROZHODNUTÍ O EXEKUCI MAJETKU!!!, samozřejmě, ve mě hrklo, hned jsem začala přemýšlet, zda je možné, že by mě z účtu něco neodešlo na splacení úvěru...tak jsem se podívala, zda obálka patří opravdu mě a spadl ze mě obrvský balvan. Nejen, že nebyla pro mě, navíc mě pošťačka obdarovala mnohem větší a obsáhlejší obálkou s Lucčinou adresou. Tak jsem měla radost dvojnásobnou. Útíkala jsem domů a říkala radostně Tomovi, že píše Lucka, ten se ani nepousmál, neprojevil žádnou radost. Když jsem obálku otevřela, našla jsem v ní nejnovější CD Lucky Dance remix a nové podpiskarty s věnováním přímo k narozeninám. Nejdřív jsem si myslela, že to zařídíl fanweb, ve kterém jsem členem a vždy, když má někdo kulatiny, tak se něco takového pošle, pak mě napadl Tomáš, který s dárkem od Lucky pořád něco kutil a hloubal, jak to udělat... Když jsem se ho přímo zeptala, jestli dal podnět on, vyprskl smíchy, že to zpunktoval opravdu on. Zeptala jsem se, kde si zjistil add. a co bylo v mailíku napsáno. No chtěl mě ho ukázat, ale bohužel si ho ze schránky nechtěně smazal, ale prý tam bylo něco v tom smyslu, že by pro mě snesl modré z nebe a ví, že pro mě je modrým z nebe Lucka, proto by byl rád, kdyby mě mohla poslat něco speciálního!!! Nejen, že jsem byla dojatá tou větou já, ale asi to muselo pohnout citově i Luckou. Bylo to nejkrásnější vyznání!!! A tak my tady žijeme. Jsem moc ráda, že mám vedle sebe někoho takového, i když stejné názory nemáme, občas dochází ke konfliktům, ze kterých není jiné východisko než se o nich nebavit...jeden druhého v určitých věcech musíme usměrňovat, tak bych ho jen tak nevyměnila za žádného jiného chlapa!!!                                          

                       

ahoj, 7.6. jsme se vydali s Tomem na Grilmánii v Opavě, vystupovala tam jako patron této akce Lucka, tak jsme se opět viděly. V sobotu 21.6. máme sice svatbu, ale nemohli jsme si to nechat ujít, i když je pravda, že jsem tentokrát nebyla tak mluvná, protože se zatím cítím jako před nějakou velikánskou zkouškou, takže myšlenky mám trošku jinde, ale i tak jsem byla ráda, že jsme se tam dostali a prožili pěkné odpoledne!!                                                                           

23.8. 2008

proběhlo setkání fanoušků s L.V.

Lucka všem zatancovala, zazpívala a podepsala i s věnování nespočet plakátů a podpiskaret:O))) Autogramiáda byla opravdu dlooouhááá a Lucka hodně trpělivá!!! To na Tobě obdivuju Díky za to... :O) Měla jsem tu čest, sedět v porotě, kde přihlášení soutěžící zpívali karaoke texty. Některá vystoupení byla bezvadná, některá u malých dětí roztomilá. A tady je pár foteček.

     

Ahoj, 21.11. 2009 jsme byli v Praze. Opět se konalo setkání Fanklubu s Luckou. Tentokrát to byla speciální akce kdy jsme pomáhali bohnickému útulku, ve kterém se starají hlavně o kočičky. I když to byla taková odlehčenější akce, mysleli jsme si, že se nás sejde pár, konečně se seznámím s dalšími lidmi a popovídáme si celkově všichni dohromady a ono nás bylo přes 80. To bylo něco... Fakt pro mne velice překvapivé, ale měla jsem radost. Ani mě nevadilo, že jsem s Luckou neměla čas ani chvilinku popovídat. Dala jsem přednost lidem, kteří ji viděli poprvé a chtěli se na něco zeptat. Navíc tam byla jedna hodně výřečná paní, Jitka, která nás bavila všechny okolo, takže povídat něco jiného a ničit legrační atmosféru bylo mrhání časem. Opravdu perlila!!!:O)))) Bylo to moc fajn, určitě i tím, že počasí nám přálo, bylo 15C , tak jsme se na konci listopadu v zimních bundách dost pekli.  A tady opět pár foteček

                              

 

Jedny z prvních fotek při setkání s Luckou. První fotka v Ostravě 1.6. 1996 se nepovedla!!! Ve foťáku byl špatný film...

                                                                                    divadlo Rokoko říjen 2000

                                         

                                                                 divadlo Rokoko jaro 1998

 

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek